O boiskach

O boiskach z bandami marki UHER

Boiska marki UHER pojawią się w Polsce po raz pierwszy. Dotychczas zyskały popularność w Europie zachodniej oraz w Skandynawii, która już od wielu lat wykorzystuje to rozwiązanie w celach szkoleniowych dla najmłodszych adeptów piłki nożnej. Rozwiązania UHER trafiły również do topowych akademii piłkarskich europejskich gigantów klubowych takich jak m. in. Chelsea Londyn.
Boiska UHER uzyskały europejskie certyfikacji jakości i bezpieczeństwa dostosowane dla produktów z których korzystają dzieci. Są zrobione z odpowiednich materiałów zarówno pod kątem bezpieczeństwa użytkowników jak i wytrzymałości materiałów użytych do ich produkcji.
Dodatkowymi zaletami boiska UHER jest możliwość rozłożenia na praktycznie każdym podłożu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, możliwość logowania boiska barwami klubowymi lub sponsorskimi. Łatwy i szybko montaż i demontaż (kilka minut), a po złożeniu boisko zajmuje niewiele miejsca na specjalnym wózku transportowym (powierzchnia palety euro).
Turnieje rozgrywane na boiskach UHER cieszą się dużą popularnością ze względu na szybkość i widowiskowość gry. Dzieci i młodzież dzięki ograniczeniu biska specjalnymi bandami mają intensywniejszy kontakt z piłą dzięki czemu doskonalą umiejętności gry 1 na 1 oraz w systemie tzw. małej gry. Szkolenie takie w formie zabawy na dużej intensywności jest doskonałym narzędziem w systemie szkolenia dzieci i młodzieży.
Jesteśmy przekonani, że Turniej Dzikie Granie 3v3 w Kliniskach rozgrywany jako pierwszy w takiej formule w Polsce pokaże wiele zalet takiego systemu grania i da dużo satysfakcji zarówno małym piłkarzom jak ich trenerom.
Po turnieju będzie możliwość zakupu boiska turniejowego lub zamówienie nowego dzięki współpracy marki UHER z lokalną firmą BL SPORT, która została dystrybutorem marki UHER na Polskę.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY ZAKUPEM BOISKA SKONTAKTUJ SIĘ Z PRZEDSTAWICIELEM UHER NA POLSKĘ

MARCIN GRĘBLICKI TEL. + 48 696 850 889
mail: marcingreblicki@blsport.pl

Scroll to Top